recepcia@belvedent.sk +421 948 120 887 Navigovať
Bielenie zubov
Naše služby

Bielenie zubov

Bielenie zubov je jednou z najefektívnejších a najjednoduchších metód ako dosiahnuť krásny biely úsmev. My vám ponúkame fungujúce profesionálne bielenie zubov v pohodlí domova v individuálne zhotovených nosičoch.

Bielenie zubov

Bezpečné a overené
V pohodlí domova
Stabilný výsledok
Jednoduché a efektívne
Profesionálne bieliace gély
Zvýšenie sebavedomia
Bezpečné a overené
V pohodlí domova
Stabilný výsledok
Jednoduché a efektívne
Profesionálne bieliace gély
Zvýšenie sebavedomia
Popis služby

Postup vyšetrenia

1

Vyšetrenie a profesionálna dentálna hygiena

Pred samotným bielením je potrebné mať zuby zdravé, bez kazu, bez zápalu ďasien a absolvovanú profesionálnu dentálnu hygienu s odstránením povrchových pigmentácií, aby sme umožnili účinným látkam efektívnejšie preniknúť do zubu.

2

Odtlačky k zhotoveniu individuálnych nosičov a inštruktáž

K zhotoveniu individuálnych nosičov sa musia spraviť odtlačky vašich zubov špeciálnou hmotou, na základe ktorých potom laborant vyrobí nosiče pre gél priamo na vaše zuby.

vyhotovenie odtlackov
3

Odovzdanie nosičov a bieliacich gélov

Vyrobené nosiče a gély si prevezmete u nás na klinike. Spolu s bielením obdržíte aj podrobnú inštruktáž v papierovej forme. Následne si pacient v pohodlí domova aplikuje bielenie do požadovaného výsledku. Po ukončení bielenia pacient prichádza na krátku kontrolu.

obrazok nosiča položeneho na stole
Neprehliadnite

Výsledky našej práce

1 ===
Pred
Po
Ukázať všetky premeny
Recenzie

Naši spokojní pacienti

Odporúčam všetkými desiatimi. Odporučili mi domáce bielenie zubov, ktoré funguje perfektne, sama si môžem regulovať ako veľmi biele zuby chcem a vydrží roky. Za mňa TOP.
Adriana Imrichova
Adriana Imrichova
Túto súkromnú kliniku odporúčam každému. Všetci sú veľmi profesionálni, a zároveň priateľskí - takto by to malo fungovať všade. Vstupná prehliadka, návrh riešenia, časový harmonogram, finančný plán - všetko sa dalo nastaviť podľa mojich možností. Páči sa mi filozofia, že dôležitá je prevencia a osveta - bolo to tam cítiť pri každej návšteve :) Veľké plus, že majú vlastné parkovisko.
Katarína Urbančoková
Katarína Urbančoková
Môžem len odporučiť,ak chcete mať krásny úsmev tak neváhajte navštíviť túto kliniku...... Pristup,liečba ,práca, príjemné vystupovanie ,čistota je na jednotku.
Ing.Slávka Brijaková
Ing.Slávka Brijaková
Najlepšia zubná ambulancia akú som kedy navštívila. Odbornosť a kvalita práce na vysokej úrovni. Personál vždy usmiaty, milý a ústretový. Ďakujem za starostlivosť 👍🏻
Soňa Spodniaková
Soňa Spodniaková
Profesionalita na vysokej urovni,odborny a pritom stale ludsky pristup,uzasne vsetko vysvetluju,trpezlivost im neni cudzia stejne ako empatia. Krasne priestory,priatelska atmosfera medzi kolegami,clovek sa pri zakrokoch nemusi bat.
Katarina Ondrusova
Katarina Ondrusova
Veľmi pekné nové priestory. Pani doktorka bola veľmi príjemná a milá všetko mi vysvetlila a dohodli sme sa ako ďalej postupovať . 5 hviezdičiek aj pre slečnu na recepcii a pani sestričku.
Lucia Jančovičová
Lucia Jančovičová
Extremne profesionalna, dynamicka a moderna ambulancia, prijemny a individualny pristup, flexibilne objednavanie, dokladna a instruktazna dentalna hygiena (1h) a vynikajuca praca specialistov /doktorov na jednotlive zakroky. Moja skusenost pocas 2 rokov: ludia i prostredie a vysledky na medzinarodnej urovni. 100% spokojnost, 5/5!
Iveta reuven
Iveta reuven
Pred prvým stretnutím som mala obavy aké to na klinike Belvedent bude a ci nebudú podceňovať moje problémy. Ale kdeže, tu som sa cítila ako človek a nie len ako ďalší pacient za ktorým zatvoria dvere. Meniť uz určite nebudem. Ďakujem Vám za doterajšiu pomoc.
Betka Púčiková
Betka Púčiková
Milý, priateľský a zároveň profesionálny prístup. Všetky úkony a zákroky vám dopredu predstavia a odkomunikujú všetko tak, aby ste rozumeli, aké zmeny či úpravy nastanú :) Bezproblémová komunikácia ohľadne dohody termínov. Rozhodne Belvedent odporúčam.
Martina Babjaková
Martina Babjaková
Klinika BELVEDENT je top klinika v našom regióne. Ako budúca mamička som mala problém objednať sa k zubárom. Jedine na tejto klinike mali úžasný prístup a vzali ma bez problémov. Odporúčam každému, kto má strach zo zubárov a hľadá špičkový, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Milo ma prekvapila aj cena. Ďakujem celému personálu a rada sa vrátim aj nabudúce…
Paula Opatetna
Paula Opatetna
Kliniku Belvedent môžem vrelo len odporučiť!! Po dlhoročnom hľadaní si dobrého zubára po skúsenostiach nie len na Slovensku ale aj v zahraničí som náhodou natrafila na túto kliniku. Profesionálnosť a prístup mladej p. zubárky ma nadpriemerne prekvapil. Tak isto ako aj najmodernejšie vybavenie a technika, s ktorou disponujete. A to si dovolím tvrdiť, že moje nároky sú dosť veľké. Teším sa, že som Vás našla a za Vašu kvalitnú prácu sa Vám chcem srdečne poďakovať. Ste naozaj skvelý tím, kde cítiť presvedčenosť o Vašej práci, ktorú naozaj robíte výborne. Všetko dobré aj naďalej...
Juliana Mikušíncová
Juliana Mikušíncová
Super starostlivost o zdravie zubov a dokonca aj estetiku. Konecne mam take biele zuby ako som vzdy chcela😍
Karolína Pastrňáková
Karolína Pastrňáková
Pomôžeme vám?

Často kladené otázky

Nenašli ste odpoveď?
Kontaktujte nás

  • Ordinačné bielenie trvá síce len 45 minút, ale jeho výsledok nie je dlhodobo stabilný tak ako u domáceho bielenia. Domáce bielenie je dlhodobejší proces trvajúci 2-3 týždne a tým pádom nemusíme použiť tak agresívne bieliace prostriedky. Výhodou nášho bielenia je, že sa dá aplikovať opakovane po niekoľko rokoch do tých istých nosičov, ktoré vám ostávajú. Dokúpite si len bieliaci gél.
  • Trvácnosť zosvetlenia je individuálna a závisí od mnohých faktorov.
   Zosvetlenie zubov pretrváva obvykle 1-5 rokov a je možné ho opakovať.
  • Profesionálne bielenie nepoškodzuje zuby, pokiaľ sa vykonáva na zdravé zuby, podľa návodu, v súlade s odporúčaním lekára.
  • Môže sa objaviť prechodná citlivosť u ľudí s citlivejšími zubami.
   Existujú rôzne desenzibilizačné pasty alebo gély, ktoré môžu citlivosť zmierniť, môžete si ich zakúpiť u nás na recepcii.
   V prípade pretrvávania sa odporúča 1-2 dňová pauza, pripadne skrátiť dobu bielenia.
  • Domáce bielenie trvá obvykle 2-6 týždňov, v individuálne zhotovených nosičoch a aplikáciu vykonávate vy sami doma, prevažne v noci počas spánku, prípadne podľa odporúčaní lekára podľa zvoleného bieliaceho gélu.
  • Pri bielení nedochádza k zmene farby vyplní, faziet ani koruniek.
  • Vzhľadom k nedostatku klinických štúdií sa bielenie neodporúča.
  • Voľnopredajné výrobky, či bieliace pasty, prípadne domáce recepty môžu pri dlhodobom používaní nenávratne poškodzovať sklovinu zubu.
   Pozor na bieliace pasty, nemajú schopnosť preniknúť cez sklovinu.
   Tieto pasty len odstraňujú povrchové pigmentácie a ich dlhodobé používanie môže nenávratne poškodiť sklovinu zubu jej postupným obrusovaním.
  • Schopnosť preniknúť do štruktúry zubu má len peroxid vodíka a jeho zlúčeniny.
   V princípe dochádza k rozkladaniu tmavo sfarbených molekúl vnútri zuba.
   Pri profesionálnom domácom bielení dochádza k pomalému uvoľňovaniu molekúl kyslíka z peroxidu, ktoré prenikajú do zubu a rozkladajú postupne pigmenty vnútri zubu.
  • V prípade ordinačného bielenia nedochádza v tak krátkom čase k dostatočnému preniknutiu účinných látok do vnútra zubu a samotné nevedie k stabilnému výsledku.
   Z tohto dôvodu zhotovujeme bielenie domáce, kedy dochádza k pomalému postupnému rozkladu molekúl, a keďže môžete prestať bieliť kedykoľvek, máte vy sami pod kontrolou požadovaný odtieň zubov.
  • Počas bielenia sa nemusíte nijako výrazne obmedzovať.
   Odporúčané je však obmedziť konzumáciu výrazne kyslých nápojov, či ovocia kvôli obsahu kyselín, ktoré môžu zvýšiť citlivosť.

Objednajte sa k nám na tel. čísle:   0948 120 887

Objednajte sa k nám

Prečo práve Belvedent?

Stabilný výsledok
Stabilný výsledok

Vieme, že návšteva zubára nepatrí k vašim koníčkom. Problémy preto vyriešime, tak aby výsledok bol dlhodobý a stabilný.

Moderné vybavenie
Moderné vybavenie

K ošetreniu používame najmodernejšie technológie a postupy, bez ktorých sa súčasná kvalitná stomatológia nedá robiť.

Príjemné prostredie
Príjemné prostredie

Tiež nemáte radi pochmúrne zelené chodby a nemocničný zápach? U nás sa nestretnete ani s jedným

Pripomenutie vyšetrenia
Pripomenutie vyšetrenia

Klientov telefonicky vopred informujeme o blížiacom sa termíne, na ktorý sú objednaní.

Filozofia prevencie
Filozofia prevencie

Stomatologickým problémom sa snažíme v prvom rade predchádzať uvedomelou prevenciou.

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie

Vyhradené bezplatné parkovacie miesta pre našich klientov priamo pred ambulanciou.

Naše tel. číslo 0948 120 887

Ordinačné hodiny

Práve teraz neordinujeme
Po 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Ut 07:00-12:00   |   12:30-14:30
St 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Št 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Pi 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Objednať sa