recepcia@belvedent.sk +421 948 120 887 Navigovať
Kompletná rekonštrukcia úsmevu
Naše služby

Kompletná rekonštrukcia úsmevu

Pri celkovej rekonštrukcii dbáme nielen o zlepšenie estetiky úsmevu ale aj o celkovú funkčnú rehabilitáciu a vyriešenie zdravotných problémov.

Rekonštrukcie

Kedy je nutná celková rekonštrukcia?

 • vysoké estetické nároky
 • staré a nevyhovujúce protetické práce
 • strata viacerých zubov
 • zodraté zuby u škrípačov (bruxistov)

Kompletná rekonštrukcia úsmevu

obnova žuvacej funkcie
zlepšenie estetiky
náhrada chýbajúcich zubov
stabilný výsledok
zdravý chrup
obnova žuvacej funkcie
zlepšenie estetiky
náhrada chýbajúcich zubov
stabilný výsledok
zdravý chrup

Individuálny prístup je najdôležitejší

Rekonštrukcia chrupu je vždy šitá priamo na mieru pacienta. Môže byť riešená v rôznom rozsahu od výmeny starých, nevyhovujúcich zubných výplní a domodelovania zubov, bielenie zubov, cez zhotovenie faziet, koruniek, mostíkov,  zavedenie zubných implantátov až po doplnenie celej bezzubej čeľuste a vytvorenie úplne nového úsmevu.

Celková rekonštrukcia chrupu je po technickej a časovej stránke najnáročnejšia procedúra, ktorá si vyžaduje zapojenie celého tímu dentálnych odborníkov. Ide o kombináciu jednotlivých ošetrení, ktoré na seba nadväzujú. Preto dbáme na dôkladne zostavenom liečebnom pláne.

Výsledky našej práce

Kompletné rekonštrukcie

0 ===
Ukázať všetky premeny

Neviete si predstaviť ako budete vyzerať s novým úsmevom?

Ak rozmýšľate nad zmenou svojho úsmevu, ale nie ste si istý výsledkom, máme pre vás riešenie.

Svoj nový úsmev si viete vyskúšať pomocou Digital smile designu, kde vám na fotke vieme nasimulovať ako budete s novým úsmevom vyzerať.

Druhá alternatíva, pokiaľ si chcete svoj nový úsmev doslova obliecť je zhotovenie mock-up-u. Zhotovíme vám sken vašich zubov a na základe fotiek tváre a úsmevu vymodelujeme najestetickejší úsmev. Ten vieme preniesť potom do vašich úst v podobe provizórnych faziet. Takto máte najlepšiu predstavu k akému výsledku sa vieme dopracovať, bez akéhokoľvek zásahu na vaše zuby. Je to tak jednoduché ako skúšanie trička v obchode.

Popis služby

Postup kompletnej rekonštrukcie

1

Konzultácia

Krátka konzultácia, kde nám poviete čo vás trápi a my vám povieme ako vieme váš problém vyriešiť. 

vysvetlovanie
2

Vstupné vyšetrenie

Komplexné vstupné vyšetrenie, aby sme zistili detailný stav každého vášho zubu.

3

Naučiť vás správne čistiť zuby

Absolvujete dentálnu hygienu, kde vám zuby profesionálne vyčistíme a naučíme vás sa o ne správne starať, aby vás nezaskočil už žiadny nový problém a výsledok, na ktorom pracujeme bude mať dlhodobú životnosť.

4

Opravenie zubov

Opravíme vaše zuby, aby boli zdravé.

5

Rekonštrukcia chrupu

Nahradíme chýbajúce zuby, obnovíme funkciu a vytvoríme estetiku vášmu úsmevu.

rekonštrukcia chrupu
Recenzie

Spokojných pacientov

ktorý využili túto službu

Môžem len odporučiť. 100% skúsenosť či už s bežnou stomatológiou, ale aj s protetikou a zubnou hygienou. Profesionálny a zároveň priateľský prístup, najmodernejšie metódy, kvalitné prístroje a top práca.
 Martin Kováčik
Martin Kováčik
Túto súkromnú kliniku odporúčam každému. Všetci sú veľmi profesionálni, a zároveň priateľskí - takto by to malo fungovať všade. Vstupná prehliadka, návrh riešenia, časový harmonogram, finančný plán - všetko sa dalo nastaviť podľa mojich možností. Páči sa mi filozofia, že dôležitá je prevencia a osveta - bolo to tam cítiť pri každej návšteve :) Veľké plus, že majú vlastné parkovisko.
Katarína Urbančoková
Katarína Urbančoková
Môžem len odporučiť,ak chcete mať krásny úsmev tak neváhajte navštíviť túto kliniku...... Pristup,liečba ,práca, príjemné vystupovanie ,čistota je na jednotku.
Ing.Slávka Brijaková
Ing.Slávka Brijaková
Najlepšia zubná ambulancia akú som kedy navštívila. Odbornosť a kvalita práce na vysokej úrovni. Personál vždy usmiaty, milý a ústretový. Ďakujem za starostlivosť 👍🏻
Soňa Spodniaková
Soňa Spodniaková
Veľmi pekné nové priestory. Pani doktorka bola veľmi príjemná a milá všetko mi vysvetlila a dohodli sme sa ako ďalej postupovať . 5 hviezdičiek aj pre slečnu na recepcii a pani sestričku.
Katarina Ondrusova
Katarina Ondrusova
Extremne profesionalna, dynamicka a moderna ambulancia, prijemny a individualny pristup, flexibilne objednavanie, dokladna a instruktazna dentalna hygiena (1h) a vynikajuca praca specialistov /doktorov na jednotlive zakroky. Moja skusenost pocas 2 rokov: ludia i prostredie a vysledky na medzinarodnej urovni. 100% spokojnost, 5/5!
Iveta reuven
Iveta reuven
Pred prvým stretnutím som mala obavy aké to na klinike Belvedent bude a ci nebudú podceňovať moje problémy. Ale kdeže, tu som sa cítila ako človek a nie len ako ďalší pacient za ktorým zatvoria dvere. Meniť uz určite nebudem. Ďakujem Vám za doterajšiu pomoc.
Betka Púčiková
Betka Púčiková
Milý, priateľský a zároveň profesionálny prístup. Všetky úkony a zákroky vám dopredu predstavia a odkomunikujú všetko tak, aby ste rozumeli, aké zmeny či úpravy nastanú :) Bezproblémová komunikácia ohľadne dohody termínov. Rozhodne Belvedent odporúčam.
Martina Babjaková
Martina Babjaková
Klinika BELVEDENT je top klinika v našom regióne. Ako budúca mamička som mala problém objednať sa k zubárom. Jedine na tejto klinike mali úžasný prístup a vzali ma bez problémov. Odporúčam každému, kto má strach zo zubárov a hľadá špičkový, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Milo ma prekvapila aj cena. Ďakujem celému personálu a rada sa vrátim aj nabudúce…
Paula Opatetna
Paula Opatetna
Kliniku Belvedent môžem vrelo len odporučiť!! Po dlhoročnom hľadaní si dobrého zubára po skúsenostiach nie len na Slovensku ale aj v zahraničí som náhodou natrafila na túto kliniku. Profesionálnosť a prístup mladej p. zubárky ma nadpriemerne prekvapil. Tak isto ako aj najmodernejšie vybavenie a technika, s ktorou disponujete. A to si dovolím tvrdiť, že moje nároky sú dosť veľké. Teším sa, že som Vás našla a za Vašu kvalitnú prácu sa Vám chcem srdečne poďakovať. Ste naozaj skvelý tím, kde cítiť presvedčenosť o Vašej práci, ktorú naozaj robíte výborne. Všetko dobré aj naďalej...
Juliana Mikušíncová
Juliana Mikušíncová
Pomôžeme vám?

Často kladené otázky

Nenašli ste odpoveď?
Kontaktujte nás

  • Časový rámec závisí od rozsahu a zložitosti rekonštrukcie. Môže to trvať niekoľko týždňov až mesiacov, a to v závislosti od potrebných procedúr a individuálnych faktorov pacienta.
  • Väčšina pacientov pociťuje mierne nepohodlie alebo bolesť po chirurgických zákrokoch, ale moderné anestetiká a postupné metódy minimalizujú nepríjemné pocity. Počas procesu sa dbá na pohodlie pacienta.
  • Nie. Každý zákrok prebieha v lokálnej anestézií, aby sme eliminovali možnú citlivosť.
  • Nie, vždy pacientom zhotovujeme provizórne zuby.
  • Za všetky naše protetické práce ručíme 5 rokov, v prípade, že nedošlo k poškodeniu práce zo strany pacienta. Zhodnotíme momentálny stav a pristúpime k prijateľnej kompenzácii.
  • Áno môže. Presne preto je potrebné po vytvorení nového úsmevu pravidelne chodiť na preventívne kontroly, profesionálnu dentálnu hygienu a udržiavať domácu ústnu hygienu na výbornej úrovni, čím vieme toto riziko eliminovať.
  • Cena celkovej rekonštrukcie chrupu môže sa veľmi líšiť v závislosti od rozsahu zákrokov a individuálnych potrieb pacienta. Je dôležité si uvedomiť, že každý prípad je jedinečný. Ak plánujete podstúpiť celkovú rekonštrukciu chrupu, odporúčame vám najprv absolvovať nezáväznú odbornú konzultáciu, kde vieme predbežne načrtnúť cenu liečby a rôzne varianty.
Objednať sa

Príďte k nám skonzultovať váš nový a krajší úsmev

0948 120 887
Služby

Služby, ktoré poskytujeme

Prečo práve Belvedent?

Stabilný výsledok
Stabilný výsledok

Vieme, že návšteva zubára nepatrí k vašim koníčkom. Problémy preto vyriešime, tak aby výsledok bol dlhodobý a stabilný.

Moderné vybavenie
Moderné vybavenie

K ošetreniu používame najmodernejšie technológie a postupy, bez ktorých sa súčasná kvalitná stomatológia nedá robiť.

Príjemné prostredie
Príjemné prostredie

Tiež nemáte radi pochmúrne zelené chodby a nemocničný zápach? U nás sa nestretnete ani s jedným

Pripomenutie vyšetrenia
Pripomenutie vyšetrenia

Klientov telefonicky vopred informujeme o blížiacom sa termíne, na ktorý sú objednaní.

Filozofia prevencie
Filozofia prevencie

Stomatologickým problémom sa snažíme v prvom rade predchádzať uvedomelou prevenciou.

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie

Vyhradené bezplatné parkovacie miesta pre našich klientov priamo pred ambulanciou.

Naše tel. číslo 0948 120 887

Ordinačné hodiny

Práve teraz neordinujeme
Po 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Ut 07:00-12:00   |   12:30-14:30
St 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Št 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Pi 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Objednať sa