recepcia@belvedent.sk +421 948 120 887 Navigovať
Komplexné vstupné vyšetrenie
Naše služby

Komplexné vstupné vyšetrenie

Pri prvej návšteve našej ambulancie absolvujete dôkladné vstupné vyšetrenie. Detailne vám vysvetlíme v akom stave je váš chrup a na základe získaných informácii spolu naplánujeme vhodný postup liečby.

Komplexné vstupné vyšetrenie

Všetky RTG na jednom mieste, vrátane 3D CT
Vyšetrujeme pomocou zväčsovacích pomôcok
Fotografická dokumentácia chrupu
Detailné vysvetlenie stavu chrupu
Komplexné riešenie terapeutického plánu
Termíny plánujeme zmysluplne
Všetky RTG na jednom mieste, vrátane 3D CT
Vyšetrujeme pomocou zväčsovacích pomôcok
Fotografická dokumentácia chrupu
Detailné vysvetlenie stavu chrupu
Komplexné riešenie terapeutického plánu
Termíny plánujeme zmysluplne
Ako prebieha u nás vstupné vyšetrenie?
Spustiť video
Popis služby

Postup vstupného vyšetrenia

1

Vyplníte dotazník

Naše milé recepčné vás privítajú a spoločne vyplníte vstupný dotazník o vašom zdravotnom stave.

2

Zhotovíme vám RTG snímky

Súčasťou vstupného vyšetrenia sú minimálne 3 RTG snímky (panoramatická snímka a dve záhryzové snímky), ktoré nám odhalia skryté kazy a iné problémy.

3

Komplexné vyšetrenie

Pomocou zväčšovacích pomôcok podrobne vyšetríme stav vašich zubov, ďasien, parodontu a úroveň ústnej hygieny.

4

Kompletná fotodokumentácia

Po vyšetrení zhotovíme kompletnú fotodokumentáciu stavu vášho chrupu, prípadne úsmevu, ktoré slúžia ako dokumentácia postupu liečby.

5

Všetko vám dôkladne vysvetlíme

Podrobne Vám popíšeme stav vášho chrupu, vysvetlíme príčinu vašich problémov, ich riešenie a ako daným problémom predchádzať.

6

Navhrneme plán liečby

Na základe vyšetrenia si spolu stanovíme predbežný plán liečby a odhadovanú cenu ošetrenia s prihliadnutím na vaše individuálne požiadavky.

7

Naplánujeme termín ošetrenia

Šetríme váš čas. Termíny preto plánujeme vždy zmysluplne a s prihliadnutím na vaše individuálne požiadavky či finančne a časové možnosti.

Objednajte sa k nám na tel. čísle:   0948 120 887

Objednajte sa k nám
Recenzie

Spokojných pacientov

Túto súkromnú kliniku odporúčam každému. Všetci sú veľmi profesionálni, a zároveň priateľskí - takto by to malo fungovať všade. Vstupná prehliadka, návrh riešenia, časový harmonogram, finančný plán - všetko sa dalo nastaviť podľa mojich možností. Páči sa mi filozofia, že dôležitá je prevencia a osveta - bolo to tam cítiť pri každej návšteve :) Veľké plus, že majú vlastné parkovisko.
Katarína Urbančoková
Katarína Urbančoková
Môžem len odporučiť,ak chcete mať krásny úsmev tak neváhajte navštíviť túto kliniku...... Pristup,liečba ,práca, príjemné vystupovanie ,čistota je na jednotku.
Ing.Slávka Brijaková
Ing.Slávka Brijaková
Najlepšia zubná ambulancia akú som kedy navštívila. Odbornosť a kvalita práce na vysokej úrovni. Personál vždy usmiaty, milý a ústretový. Ďakujem za starostlivosť 👍🏻
Soňa Spodniaková
Soňa Spodniaková
Profesionalita na vysokej urovni,odborny a pritom stale ludsky pristup,uzasne vsetko vysvetluju,trpezlivost im neni cudzia stejne ako empatia. Krasne priestory,priatelska atmosfera medzi kolegami,clovek sa pri zakrokoch nemusi bat.
Katarina Ondrusova
Katarina Ondrusova
Veľmi pekné nové priestory. Pani doktorka bola veľmi príjemná a milá všetko mi vysvetlila a dohodli sme sa ako ďalej postupovať . 5 hviezdičiek aj pre slečnu na recepcii a pani sestričku.
Lucia Jančovičová
Lucia Jančovičová
Extremne profesionalna, dynamicka a moderna ambulancia, prijemny a individualny pristup, flexibilne objednavanie, dokladna a instruktazna dentalna hygiena (1h) a vynikajuca praca specialistov /doktorov na jednotlive zakroky. Moja skusenost pocas 2 rokov: ludia i prostredie a vysledky na medzinarodnej urovni. 100% spokojnost, 5/5!
Iveta reuven
Iveta reuven
Pred prvým stretnutím som mala obavy aké to na klinike Belvedent bude a ci nebudú podceňovať moje problémy. Ale kdeže, tu som sa cítila ako človek a nie len ako ďalší pacient za ktorým zatvoria dvere. Meniť uz určite nebudem. Ďakujem Vám za doterajšiu pomoc.
Betka Púčiková
Betka Púčiková
Milý, priateľský a zároveň profesionálny prístup. Všetky úkony a zákroky vám dopredu predstavia a odkomunikujú všetko tak, aby ste rozumeli, aké zmeny či úpravy nastanú :) Bezproblémová komunikácia ohľadne dohody termínov. Rozhodne Belvedent odporúčam.
Martina Babjaková
Martina Babjaková
Klinika BELVEDENT je top klinika v našom regióne. Ako budúca mamička som mala problém objednať sa k zubárom. Jedine na tejto klinike mali úžasný prístup a vzali ma bez problémov. Odporúčam každému, kto má strach zo zubárov a hľadá špičkový, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Milo ma prekvapila aj cena. Ďakujem celému personálu a rada sa vrátim aj nabudúce…
Paula Opatetna
Paula Opatetna
Kliniku Belvedent môžem vrelo len odporučiť!! Po dlhoročnom hľadaní si dobrého zubára po skúsenostiach nie len na Slovensku ale aj v zahraničí som náhodou natrafila na túto kliniku. Profesionálnosť a prístup mladej p. zubárky ma nadpriemerne prekvapil. Tak isto ako aj najmodernejšie vybavenie a technika, s ktorou disponujete. A to si dovolím tvrdiť, že moje nároky sú dosť veľké. Teším sa, že som Vás našla a za Vašu kvalitnú prácu sa Vám chcem srdečne poďakovať. Ste naozaj skvelý tím, kde cítiť presvedčenosť o Vašej práci, ktorú naozaj robíte výborne. Všetko dobré aj naďalej...
Juliana Mikušíncová
Juliana Mikušíncová
38232 +

ošetrených zubov

4754 +

spokojných pacientov

8 +

ročná história

Pomôžeme vám?

Často kladené otázky

Nenašli ste odpoveď?
Kontaktujte nás

  • Cena vstupného vyšetrenia je od 120 eur. Je v nej zahrnutý  panoramatický snímok (prehľadový snímok celého chrupu), 2x BW snímok na ľavú aj pravú stranu. Niekedy je potrebné robiť aj lokálny snímok na jednotlivé zuby (napr.: ošetrené koreňové kanáliky). Cena každého ďalšieho takéhoto snímku je 10 eur, ktorá je pripočítaná k základnej cene vstupného vyšetrenia.
  • Panoramatický snímok (prehľadový snímok celého chrupu), 2x BW snímok na ľavú aj pravú stranu na vyhľadávanie medzizubných kazov, foto-protokol, komplexnú prehliadku dutiny ústnej, oboznámenie pacienta so zistením stavom a následne rozplánovanie potrebných termínov.
  • Niekedy je potrebné robiť okrem základných snímkov ( OPG a 2X BW) aj lokálny snímok na jednotlivé zuby (napr.: zuby s endodontickým ošetrením). Cena každého takéhoto snímku je 10 euro, ktorá je pripočítaná k základnej cene vstupného vyšetrenia a to 120 euro. Počet týchto snímkov sa odvíja od stavu chrupu pacienta . 
  • Na každé vstupné vyšetrenie máme rezervovaný termín 60 min.
  • V priestoroch našej kliniky Vám vieme spraviť všetky potrebné rtg snímky, vykonať chirurgickú extrakciu, endodontocké a reendodontické ošetrenie zubov a dentálnu hygienu.
  • Vstupné vyšetrenie je bezbolestné, nakoľko sa na ňom zhotoví panoramatický snímok (prehľadový snímok celého chrupu), 2x BW snímok na ľavú aj pravú stranu na vyhľadávanie medzizubných kazov, foto-protokol a vykoná sa komplexná prehliadka dutiny ústnej. Pacient je oboznámený so zistením stavom a následne sa rozplánujú jednotlivé typy ošetrení.
  • V cene vstupného vyšetrenia je aj zhotovenie základného liečebného plánu. V prípade ak si liečebný plán vyžaduje rozsiahlu protetickú prácu, spoluprácu s ortodontistom alebo chirurgom, môže byť jeho zhotovenie spoplatnené. 
  • Nie je štandardne spájať vstupné vyšetrenie s ošetrením zubu v jednej návšteve. Nakoľko ešte nie je pacient vyšetrený a nie je možné určiť, aký typ zákroku je potrebné vykonať. V niektorých prípadoch ošetrenie ani nie je možné  urobiť kvôli nedostatočnej dentálnej hygiene, zdravotnému stavu a liekom, ktoré pacient užíva. 
  • Všetko záleží od toho aké ošetrenie bude pacient počas liečby potrebovať. Naši doktori sa špecializujú na jednotlivé typy ošetrení. Podľa vstupného vyšetrenia budete následne objednaný k doktorovi, ktorý vykonáva potrebný typ ošetrenia.
  • Všetci zubný lekári na našej klinike sú slovenskej alebo českej národnosti . Študovali na Slovensku alebo v Českej republike.
Služby

Služby, ktoré poskytujeme

Prečo práve Belvedent?

Stabilný výsledok
Stabilný výsledok

Vieme, že návšteva zubára nepatrí k vašim koníčkom. Problémy preto vyriešime, tak aby výsledok bol dlhodobý a stabilný.

Moderné vybavenie
Moderné vybavenie

K ošetreniu používame najmodernejšie technológie a postupy, bez ktorých sa súčasná kvalitná stomatológia nedá robiť.

Príjemné prostredie
Príjemné prostredie

Tiež nemáte radi pochmúrne zelené chodby a nemocničný zápach? U nás sa nestretnete ani s jedným

Pripomenutie vyšetrenia
Pripomenutie vyšetrenia

Klientov telefonicky vopred informujeme o blížiacom sa termíne, na ktorý sú objednaní.

Filozofia prevencie
Filozofia prevencie

Stomatologickým problémom sa snažíme v prvom rade predchádzať uvedomelou prevenciou.

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie

Vyhradené bezplatné parkovacie miesta pre našich klientov priamo pred ambulanciou.

Naše tel. číslo 0948 120 887

Ordinačné hodiny

Práve teraz neordinujeme
Po 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Ut 07:00-12:00   |   12:30-14:30
St 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Št 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Pi 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Objednať sa