recepcia@belvedent.sk +421 948 120 887 Navigovať
Extrakcia zuba bez stresu a bez bolesti
Naše služby

Extrakcia zuba bez stresu a bez bolesti

Niekedy už je na záchranu neskoro. V týchto prípadoch môže byť  vytrhnutie zuba najlepším riešením pre zbavenie bolesti a zlepšenie vášho celkového zdravia. U nás to zvládneme bez stresu a bez bolesti.

Ťaháme len keď iná možnosť nie je

Extrakcia je posledné riešenie problému. Predtým, než sa rozhodneme pre extrakciu, zub vyšetríme pomocou rentgenu, ktorý upresní diagnózu a definitívne potvrdí nutnosť extrakcie.

Pokiaľ stav zubu umožnuje jeho záchranu, je vždy lacnejšie zub zachovať v ústach ako ho nahradzovať pomocou mostíka alebo implantátu.

doktor vysvetluje pacientke postup prác

Zuby múdrosti (osmičky)

V našej ambulancii vám vytiahneme aj zuby múdrosti. Ich atypické uloženie vám môže spôsobovať bolesti a problémy. V niektorých prípadoch nemôžeme zub okamžite trhať, ale musíme najskôr ukľudniť zápal.

V prípade zložitejších chirurgických extrakcií spolupracujeme so stomatochirurgom a zhotovujeme 3D snímok pre lepšiu vizualizáciu ich uloženia a jednoduchší priebeh extrakcie.

zubár ukazuje na rentgen zubov
Recenzie

Spokojných pacientov

Túto súkromnú kliniku odporúčam každému. Všetci sú veľmi profesionálni, a zároveň priateľskí - takto by to malo fungovať všade. Vstupná prehliadka, návrh riešenia, časový harmonogram, finančný plán - všetko sa dalo nastaviť podľa mojich možností. Páči sa mi filozofia, že dôležitá je prevencia a osveta - bolo to tam cítiť pri každej návšteve :) Veľké plus, že majú vlastné parkovisko.
Katarína Urbančoková
Katarína Urbančoková
Môžem len odporučiť,ak chcete mať krásny úsmev tak neváhajte navštíviť túto kliniku...... Pristup,liečba ,práca, príjemné vystupovanie ,čistota je na jednotku.
Ing.Slávka Brijaková
Ing.Slávka Brijaková
Najlepšia zubná ambulancia akú som kedy navštívila. Odbornosť a kvalita práce na vysokej úrovni. Personál vždy usmiaty, milý a ústretový. Ďakujem za starostlivosť 👍🏻
Soňa Spodniaková
Soňa Spodniaková
Profesionalita na vysokej urovni,odborny a pritom stale ludsky pristup,uzasne vsetko vysvetluju,trpezlivost im neni cudzia stejne ako empatia. Krasne priestory,priatelska atmosfera medzi kolegami,clovek sa pri zakrokoch nemusi bat.
Katarina Ondrusova
Katarina Ondrusova
Veľmi pekné nové priestory. Pani doktorka bola veľmi príjemná a milá všetko mi vysvetlila a dohodli sme sa ako ďalej postupovať . 5 hviezdičiek aj pre slečnu na recepcii a pani sestričku.
Lucia Jančovičová
Lucia Jančovičová
Extremne profesionalna, dynamicka a moderna ambulancia, prijemny a individualny pristup, flexibilne objednavanie, dokladna a instruktazna dentalna hygiena (1h) a vynikajuca praca specialistov /doktorov na jednotlive zakroky. Moja skusenost pocas 2 rokov: ludia i prostredie a vysledky na medzinarodnej urovni. 100% spokojnost, 5/5!
Iveta reuven
Iveta reuven
Pred prvým stretnutím som mala obavy aké to na klinike Belvedent bude a ci nebudú podceňovať moje problémy. Ale kdeže, tu som sa cítila ako človek a nie len ako ďalší pacient za ktorým zatvoria dvere. Meniť uz určite nebudem. Ďakujem Vám za doterajšiu pomoc.
Betka Púčiková
Betka Púčiková
Milý, priateľský a zároveň profesionálny prístup. Všetky úkony a zákroky vám dopredu predstavia a odkomunikujú všetko tak, aby ste rozumeli, aké zmeny či úpravy nastanú :) Bezproblémová komunikácia ohľadne dohody termínov. Rozhodne Belvedent odporúčam.
Martina Babjaková
Martina Babjaková
Klinika BELVEDENT je top klinika v našom regióne. Ako budúca mamička som mala problém objednať sa k zubárom. Jedine na tejto klinike mali úžasný prístup a vzali ma bez problémov. Odporúčam každému, kto má strach zo zubárov a hľadá špičkový, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Milo ma prekvapila aj cena. Ďakujem celému personálu a rada sa vrátim aj nabudúce…
Paula Opatetna
Paula Opatetna
Kliniku Belvedent môžem vrelo len odporučiť!! Po dlhoročnom hľadaní si dobrého zubára po skúsenostiach nie len na Slovensku ale aj v zahraničí som náhodou natrafila na túto kliniku. Profesionálnosť a prístup mladej p. zubárky ma nadpriemerne prekvapil. Tak isto ako aj najmodernejšie vybavenie a technika, s ktorou disponujete. A to si dovolím tvrdiť, že moje nároky sú dosť veľké. Teším sa, že som Vás našla a za Vašu kvalitnú prácu sa Vám chcem srdečne poďakovať. Ste naozaj skvelý tím, kde cítiť presvedčenosť o Vašej práci, ktorú naozaj robíte výborne. Všetko dobré aj naďalej...
Juliana Mikušíncová
Juliana Mikušíncová
Pomôžeme vám?

Často kladené otázky

Nenašli ste odpoveď?
Kontaktujte nás

  • Zahojenie rany trvá približne 1 mesiac.  Miesto po extrakcii je ciltivé pár dní po zákroku, následný proces hojenia už nevnímate. 
  • Pomôcť by vám mali bežne dostupné lieky od bolesti. Ich použitie však konzultujte s vašim lekárom.
  • Určite áno. Pokiaľ budete dodržiavať správný režim ako je 24h po extrakcii nevyplachovať, nefajčiť, nepiť alkohol, nepracovať v predklone a vyvarovať sa teplým miestam ako sauna. Prvú noc doporučujeme spať so zvýšenou polohou hlavy pomocou väčšieho vankúša. Po 24h môžete začať vyplachovať odvarom z repíka či šalvie.
  • Čistite velmi opatrne. V žiadnom prípade ranu nedrhnite a používajte mäkkú kefku. Prvý deň ústa nevyplachujte, aby ste si nevypláchli krvnú zrazeninu, ktorá zabezpečuje bezproblémové hojenie rany.
  • Piť určite môžete, ale vyhýbajte sa teplým a alkoholickým nápojom. Fajčenie nedoporučujeme minimálne 24h po extrakcii.
  • Hneď po extrakcii je konzumácia jedla nevhodná z dôvodu pretrvávajúcej anestézie, kvôli ktorej by ste sa mohli uhryznúť do znecitlivenej oblasti. Jedlo v deň extrakcie doporučujeme kašovitej konzistencie, jesť malé sústa  a držať ich čo najďalej od extrakčnej rany. Vyhýbajte sa aj mliečnym výrobkom prvé 2 dni, ktoré môžu spomaliť hojenie.
  • Dôvody môžu byť rôzne. Najčaštejsie je poškodenie zubu rozsiahlym kazom. Ďaľším dôvodom môže byť paradentóza(paradontitída), nadpočetné zuby a úrazy zubov ktoré už nejde zachrániť.

Objednajte sa k nám na tel. čísle:   0948 120 887

Objednajte sa k nám

Prečo práve Belvedent?

Stabilný výsledok
Stabilný výsledok

Vieme, že návšteva zubára nepatrí k vašim koníčkom. Problémy preto vyriešime, tak aby výsledok bol dlhodobý a stabilný.

Moderné vybavenie
Moderné vybavenie

K ošetreniu používame najmodernejšie technológie a postupy, bez ktorých sa súčasná kvalitná stomatológia nedá robiť.

Príjemné prostredie
Príjemné prostredie

Tiež nemáte radi pochmúrne zelené chodby a nemocničný zápach? U nás sa nestretnete ani s jedným

Pripomenutie vyšetrenia
Pripomenutie vyšetrenia

Klientov telefonicky vopred informujeme o blížiacom sa termíne, na ktorý sú objednaní.

Filozofia prevencie
Filozofia prevencie

Stomatologickým problémom sa snažíme v prvom rade predchádzať uvedomelou prevenciou.

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie

Vyhradené bezplatné parkovacie miesta pre našich klientov priamo pred ambulanciou.

Naše tel. číslo 0948 120 887

Ordinačné hodiny

Práve teraz neordinujeme
Po 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Ut 07:00-12:00   |   12:30-14:30
St 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Št 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Pi 07:00-12:00   |   12:30-14:30
Objednať sa